Inwest Global Sp. z o.o. z siedzibą w Wałbrzychu oferuje szeroki  wachlarz asortymentu z elementów granitowych z rodzimego kamienia strzegomskiego, importowanego jak i również specjalizuje się w obrocie surowcami i wyrobami hutniczymi, skupem odpadów, złomu metali nieżelaznych i kruszyw.

 

Naszym klientom oferujemy produkty wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach, sprawną i profesjonalną obsługę oraz dogodne warunki handlowe.

 

Działalność prowadzimy na terenie Polski, krajów Uni Europejskiej oraz poza jej granicami.

 

Nawiązujemy z firmami współpracę handlową wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom klienta z każdego zakątka świata. Systematyczne analizy rynku pozwalają nam na konkurencyjność oraz oferowaniu atrakcyjnych warunków handlowych i równie korzystnych cen.

 

Dodatkowa gałąź  jaką jest obrót metalami kolorowymi pozwoliła nawiązać Spółce międzynarodowe kontakty oraz rozpocząć  współpracę z wiodącymi na rynku firmami zajmującymi się segregacją

i oczyszczaniem metali kolorowych. Puszki do napojów wykonane
z aluminium w całości nadają się do recyklingu. Nasz firma pozyskała kontrahentów nie tylko na terenie Polski i Unii Europejskiej ale również poza nimi aby prężnie rozwijając się również w tej dziedzinie.

 
Zapraszamy do współpracy!!!

 

pozycjonowanie Strzegom www.hm.pl | dobry tani hosting www.hb.pl
Strzegom kostka granitowa - figurki ogrodowe - meble z kamienia - krawężnik granitowy, kamienny, mostowy - płyty granitowe, kamienne